10η ημέρα
ESPRESSO M.M. CAFE-Η.Π.ΑΠΟΚΟΡΩΝΑ 51-76
ESPRESSO M.M.CAFE(Κατσουλάκης):Δαβράδος 2, Δασκαλάκης 8, Στρατινάκης 7(1τρ), Κατσουλάκης, Βιζυράκης, Αλικανιώτης 13, Μιχαήλ 10(1τρ), Σολανάκης 11(1τρ)
Η.Π.ΑΠΟΚΟΡΩΝΑ(Σαρρής): Παντελάκης 7(1τρ), Οικονομάκης 3(1τρ), Μουζουράκης 5, Γιαννέλος 4, Τσιτσιριδάκης 21, Ζανιδάκης 14, Ανεζάκης 5(1τρ), Ασγουδάκης 4(1τρ), Μπραουδάκης 6, Σαρρής 7(1τρ)
ΣΑΜΩΝΑΣ-ΑΡΑ..ΛΥΚΟΙ 42-45
ΣΑΜΩΝΑΣ(Ουγκλάβα): Μίτροβιτς 16(1τρ), Ουγκλάβα 11(1τρ), Λιονάκης 2, Γεντεκάκης 4, Ρόντσεβιτς 5, Σγουράκης 4
ΑΡΑ..ΛΥΚΟΙ(Χουδαλάκης): Λυκοκώστας 2, Γιάτσος 2, Φαρδής 11, Κουκουβιτάκης, Μαρκομιχελάκης 7, Χαζαλάκης 2, Σαλούστρος 11, Κουρογιαννάκης 10
ΛΙΜΝΗ ΚΟΥΡΝΑ-Π.Σ.ΚΑΛΥΒΩΝ 78-68
ΛΙΜΝΗ ΚΟΥΡΝΑ(Σταυρουλάκης): Πεντάρης 2, Σταυρουλάκης, Ανδρεαδάκης 35(4τρ), Χριστινάκης 5(1τρ), Αθασίτης, Παπαδογιαννάκης 16(4τρ), Καραβάνης 17(1τρ), Καληδονάκης 3, Κοντουδάκης
Π.Σ.ΚΑΛΥΒΩΝ(Δερμιτζάκης): Λιονάκης 19, Βερικάκης 9, Βογιατζάκης, Μίχας 9, Βουρβαχάκης 7, Γρηγοριάδης, Παιζάκης 22(2τρ), Ματζοράκης 2
ΠΡΟΒΑΡΜΑ-ΡΑΜΝΗ 48-57
ΠΡΟΒΑΡΜΑ(Κατζάκης): Καράβας 4, Μπαγάκης 10(2), Μαστορίδης 8, Νταουντάκης, Κατζάκης, Παπαδάκης 18(1), Σουλιώτης 8(1), Βρεττός
ΡΑΜΝΗ(Αρολιθιανάκης): Βέρδος, Βροντάκης 2, Λεντάρης, Μπεκατώρος 17(2), Turner 12(1), Πρωτογεράκης 16, Μιχαλάκης, Περράκης 10
ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ-ΚΟΥΡΗΤΕΣ 80-37
ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ(Βερυκάκης): Ρηγάκης 12, Ναξάκης 17, Κυριτσάκης 7(1), Μπασιάς Ι 5(1), Λαοντάκης 8(2), Δασκαλάκης 3(1), Κολιόπουλος 11, Μπασιάς Μ 6, Παπαπαναγιώτου, Πάλλας 5(1), Βερυκάκης 6, Χατζημαρινάκης
ΚΟΥΡΗΤΕΣ(Δημητρουλάκης): Κοής 4, Smith 10(2), Δρακουλάκης 5(1), Τσεκούρας, Δημητρουλάκης 5(1), Σολιδάκης Ι 8, Σολιδάκης Ε 5
ΤΕΛΙΚΕΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
Π.Σ. ΚΑΛΥΒΕΣ 7 295-196 (+99)
ΕΛΟΡΙΑΝΑ 6 197-218 (-21)
ΑΡΑ..ΛΥΚΟΙ 5 1 184-261 (-77)
ΣΑΜΩΝΑΣ 4 160-233 (-73)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
Η.Π.Α. 6 196-143 (+53)
ΒΑΜΟΣ 3 92-189 (-98)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
ΡΑΜΝΗ 5 175-188 (-13)
ΠΡΟΒΑΡΜΑ 4 163-165 (-2)
ΚΟΥΡΗΤΕΣ 3 144-213(-69)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/7
21:30 ΤΣΙΒΑΡΑΣ-Π.Σ.ΚΑΛΥΒΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/7
20:00 Η.Π.Α.-ΠΡΟΒΑΡΜΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/7
20:00 ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ-ESPRESSO MINI MARKET CAFE
21:45 ΛΙΜΝΗ ΚΟΥΡΝΑ-ΡΑΜΝΗ
1) ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ 3 ΝΙΚΕΣ-0 ΗΤΤΕΣ(+84)
2) Η.Π.Α. 3 ΝΙΚΕΣ-0 ΗΤΤΕΣ(+53)
3) ΛΙΜΝΗ ΚΟΥΡΝΑ 3 ΝΙΚΕΣ-0 ΗΤΤΕΣ(+51)
4)Π.Σ.ΚΑΛΥΒΕΣ 2 ΝΙΚΕΣ-1 ΗΤΤΑ (+73)
5) ΤΣΙΒΑΡΑΣ 2 ΝΙΚΕΣ-1 ΗΤΤΑ (+48)
6) ΡΑΜΝΗ 2 ΝΙΚΕΣ-1 ΗΤΤΑ (-13)
7) ΠΡΟΒΑΡΜΑ 1 ΝΙΚΗ-2 ΗΤΤΕΣ (-2)
8) ESPRESSO MINI MARKET 1 ΝΙΚΗ-2 ΗΤΤΕΣ (-3)
*ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΟΜΙΛΟ ΕΧΕΙ ΑΦΕΡΕΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΜΩΝΑ ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(ΛΙΜΝΗ ΚΟΥΡΝΑ) 27,6
ΛΙΟΝΑΚΗΣ(Π.Σ. ΚΑΛΥΒΕΣ) 25,25
ΠΑΪΖΑΚΗΣ(Π.Σ.ΚΑΛΥΒΕΣ) 24,25